• Ново
Yealay 2 Пакет Перат Женско Куче Пелени Супер Абсорбента Поместена Кутре Санитарни Pantie Обновливи Милениче Физиолошки Пелени Прилагодливи Период Панталони за Мали Ср?
zoom_in

Yealay 2 Пакет Перат Женско Куче Пелени Супер Абсорбента Поместена Кутре Санитарни Pantie Обновливи Милениче Физиолошки Пелени Прилагодливи

DEN 350.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Високо-абсорбента и течење доказ : Ова куче женски пелени направени од дише mesh ткаенини во близина на кожата, супер абсорбента рампа во средината, и течење слободни и мека надворешната школка надвор за максимална течење-слободни.На обновливи куче пелени се дизајнирани со цел да се задржи вашата девојка милениче чиста и свежа во текот на целиот ден и да одржите вашиот дом чист.Болничкиот пелена е идеален за уринарна инконтиненција, excitable мокрење или потешкотија, женски кучиња во топлина, housebreaking обука, физиолошки период женско куче, и да се спречи сексуална злоупотреба.Еластичен стомак бенд со долго магија лента да се прилагоди на правото големина која одговара на вашето куче најдобро, лесно да се обезбеди и нема да се држиме до крзно.Еластичен рабови и опашка дупка на куче долна облека pantie им овозможи на вашето куче се движат слободно и не е лесно да се лизга надвор во активности на отворено.Лесно се чисти и обновливи : Двете поддршка рака мие и во машина-перат, брз воздушно сушен.Овие женски куче пелени може да се употребуваат многу пати, повеќе економски и корисно од депонирање пелени. 2 пакет на периодот пелени по пакет : XS, S, M, L, XL, ќе најдете оној што треба.Нашите миленичиња мека обновливи девојка куче пелени се најдобри специјално за мали до средни женски кучиња.Ве молиме мерка половината големината на вашето куче и да се спореди со големина на табелата или консултирајте се со нас пред купување.Suitbale за млади необучени кутре , постара куче страдаат од повремени инконтиненција, или женски во топлина.Супериорен Материјал : Водоотпорен надворешниот слој + мрежа внатрешниот слој + high-абсорбента влошки.Истекување Слободни : Спречување на несреќни "незгоди" на подови, килими, тепих, автомобили.Прилагодлив со Силна & Флексибилни магија tapes Support Безброј Мие : Машина перат, ќе се одржи на повеќе перења.Повеќе економски, корисни отколку располагање пелена.Suitbale за млади необучени кутре , постара куче страдаат од повремени инконтиненција, или женски во топлина.

Color:
Pink, Khaki, Black Size

Избор на купувачот..