• Ново
Skechers Жените Безбедносни Чевли Работа
zoom_in

Skechers Жените Безбедносни Чевли Работа

DEN 838.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Етилен Винил Ацетат единствена.Мека ткаенина за чевли поставата.Мемориска пена на врвот cushioned отстранлив удобност insole.Се Лизга На W/ Лизга Отпорни O/С.

Избор на купувачот..