• Ново
Нова Рамнотежа на Мажите 669 V2 Одење Чевли
zoom_in

Нова Рамнотежа на Мажите 669 V2 Одење Чевли

DEN 1185.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 50% Велур, 50% Мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Се справи со Нов Терен : Дизајнирани за стабилност и стил, 669v2 одење чевли од Нова Рамнотежа е удобно патување придружник кој секогаш е подготвен да оди надвор од патот.Напредни Шок Апсорпција : Овие удобно одење чевли се опремени со ABZORB midsole технологија која апсорбира влијание преку комбинација на амортизирање и компресија отпор.Cushioned Одење Чевли : Уживајте долготрајна удобност и поддршка, кога ќе удри на патеки, благодарение на затворена-cell полиуретан (СТП) вметнете која помага да се обезбеди влијание заштита и доследно се вклопуваат.Авантуристички Стил : Престој во мода, дури и кога сте надвор од патот во овие стилски Нова Рамнотежа одење чевли.На спортски, трајни горниот има солиден изгледа дека лесно ја надополнува вашата надворешна опрема.На Outsole за Отворено : Кој силна-уште-флексибилни гумени outsole што врши на груб терен, овој трајни кожа одење чевли ви помага да застане на вашата земја со комфор и доверба.Новиот Биланс на 669v2 одење чевли ве однесе надвор од патот, додека одржување на вас во стил.Овој повик одење чевли е дизајниран со солиден горниот која помага да се задржи на нозе гледа и се чувствува добро во голема отворено.ABZORB midsole технологија апсорбира влијание преку комбинација на амортизирање и отпор на компресија за да се помогне да се обезбеди удобност и стабилност на сите ваши авантури на отворено.За додаде cushioned удобност, овие Нова Рамнотежа одење чевли, исто така, доаѓаат со затворени-cell полиуретан (СТП) вметнете кои се обезбедува влијание заштита и доследно се вклопуваат.На 669v2 одење чевли го прави голем туристички придружник каде патеката ве води, благодарение на трајни гумени outsole кој нуди силен-уште-флексибилна основа со секој чекор.Со разновиден комбинација на одговорно тапацир, стабилност и стил, 669v2 е секојдневна чевли дека е подготвен да се справи со секој терен.Одберете стилови на 669 можат да бидат прифатливи за Medicare надомест со Medicare/HCPCS код A5500.

Избор на купувачот..