• Ново
Econoco Комерцијална Облека Rack (Z Рек) - Тркалање Облека Багажник, Z Управување Со КД Конструкција Со Трајни Квадратни Цевки, Комерцијални Одделение Облека Багажник, Теш
zoom_in

Econoco Комерцијална Облека Rack (Z Рек) - Тркалање Облека Багажник, Z Управување Со КД Конструкција Со Трајни Квадратни Цевки, Комерцијални

DEN 2263.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КОМЕРЦИЈАЛНО ОДДЕЛЕНИЕ - Ова комерцијална облека решетката е неверојатно издржливи.Тоа е многу здрав, што ја прави совршена за да ги собере сите на вашата облека и сите други потреби ќе можат да го имаат.Направен од челик, оваа облека решетката има hangrail направени од 1-1/4" круг цевки и мерки 58 1/2" долго.ХРОМ ОБЛЕКА РЕК - Ова се тешки-должност облека рек ви овозможува висат сите предмети се убаво и со доверба.Поради тоа што има хром финиш, облека решетката е стилски, додека сеуште одржување на практичност.Z РЕК - Овој возен облека рек комерцијални одделение доаѓа со z-база, која го прави лесно да се соберат и одлично за складирање.Кога не се користи за облека багажник, z-база ви овозможува да гнездо секој багажник, кој дозволи за голема складирање, ви дава доволно простор за други работи.Исто така, облека решетката е лесно да се стави заедно, z-база доаѓа во три дела правење на собранието брзо и лесно.ИЗДРЖЛИВИ & COLLAPSABLE - Ова комерцијална облека z решетката има z-база, која доаѓа во три дела.Лесно за чување, тркалање облека решетката има 4" индустриски casters.Направен од челик, можете да верувате дека облека рек ќе остане здрав за време на употреба.Целосно расклопна и лесен за чување, бидејќи на своите z-база.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ - комерцијална облека решетката е многу лесно да се соберат што на вашата работа брзо и лесно.Оваа облека рек доаѓа со три-дел z-база, која е едноставна да се држат заедно.Тркалање облека решетката е, исто така, одлично за складирање, бидејќи на z-базата на одлуки на работното место, полесно кога не е во употреба.Облека Решетката има 58.5 инчи виси просторот, но мерки 61.5" Долго над сите , 72 инчи висок вкупно 24 инчи широка база.

Избор на купувачот..