• Ново
Една Прачка Облека Рек Мали Облека Рек Облека Стои Багажник Метални Здрав Облека Шини Отвори Гардероба Плакарот Грб се Залага за Спални соби Дневна Соба (Боја : Зла?
zoom_in

Една Прачка Облека Рек Мали Облека Рек Облека Стои Багажник Метални Здрав Облека Шини Отвори Гардероба Плакарот Грб се Залага за

DEN 14903.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Модерен Стандард Облека Рек Една Прачка Облека Решетката за Виси Облеката Преносни Облека Рек Облека Багажник, Виси Решетката на вашите потреби.Дали тоа може да биде долг фустан, грб, или џемпер, на отворено Гардероба од 60-120cm должина.Издржливи Здрав : облека решетката е направен со здрав лесни метални прачки.На прачка облека рек достапен во црна и златна.ПРЕНОСНИ ОБЛЕКА РЕК : облека рек овозможува лесно преносливост до различни соби и плакари во дом, канцеларија, дневна соба, entryway, бања, mudroom, дете соба, изложбен салон, и многу повеќе!.РАЗНОВРСНА : Како здрав облека багажник, решетката е совршен за да се користи како облека рек, прикажување на решетката, затворен растенијата ги багажник, на сушење багажник, или macramé одлуки стојат !.Лесно да се Соберат : Собранието е бриз и сите алатки и инструкциите потребни се вклучени.Ние нудиме пријателска услуга на клиентите, Ако вашиот предмет ќе пристигне оштетени во било кој начин, слободно контактирајте со нас.Облека Управување со Тркала Стандард Облека Облека Рек Самостојна Облека Организаторот за Виси Облеката и на Дното Полици Лесно да се Соберат Отвори Гардероба Плакарот Грб се Залага за Спални соби Ходникот Entryway дневната Соба на Детето Деца Adults Model : Грб rack Material : Metal Style : едноставен и modern Furniture структура : bracket Whether да се соберат : Assemble Package се Вклучени : 1 x Облека Rack1 x Завртка Додаток (set)Мерки на претпазливост : 1. Сите слики се направени во вистинска природна светлина и боја на вистинскиот производ е внимателно да се прилагоди во подоцнежна фаза.Поради различна боја температура на светлина и боја отстапување на екранот, бојата на самиот производ и фотографијата ќе имаат боја разлика.Вистински производ ќе преовладува.Ве молиме да се разбере.2. Производите се намали од страна на страна, и постојат 3-5 CM позитивните и негативните грешки, што е нормална појава и не-квалитет проблем.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail во времето, ние ќе ви одговори што во временски рок од 24 часа.

Избор на купувачот..