• Ново
Огромен Мене Шума Еднорог Decals со Цвет и Птици Ѕид Налепница за Детска Спална соба Расадник Партија празнувања Декорација, 23.6 x 35.4 Инчен
zoom_in

Огромен Мене Шума Еднорог Decals со Цвет и Птици Ѕид Налепница за Детска Спална соба Расадник Партија празнувања Декорација, 23.6

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[СТИЛ на ДИЗАЈН] : Ова е сет на домот шума еднорог ѕид налепници.Во прилог на еднорози, тоа исто така вклучува и растенијата, цвет, птица и dragonfly.Можете да даде целосна претстава за вашето дете имагинација за дизајнирање, вежбање на вашето дете раце и мозокот вештини. [КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ] : Овие еднорог ѕид decals се направени на квалитетот на ПВЦ; Силна stickiness и без мирис, нетоксичен на човечкото тело, еко-пријателски, водоотпорен, прашина-доказ и анти-мрсна; Можете да ги користите во долго време, Кога ќе треба да ги отстрани, едноставно кора од далеку, без напуштање на било какви траги или остатоци. [УПОТРЕБА И ЧИСТИ] : Можете да DIY ја налепницата од страна на вашиот сопствен идеја, убаво декорација налепница за вашиот дом.Едноставно тргни надвор од подлога од хартија, потоа прави апликација на било каква мазна површина како брзо и лесно.Да се отстрани, и repositionable, па можете да ги користите во секој простор и се движи околу нив секогаш кога ќе сакате да; Лесно за чистење, само избришете го обоени област со мека влажна крпа. [ШИРОК СПЕКТАР ПРИМЕНУВААТ] : Овие налепници се совршени за домашна декорација.Исто така се идеални за јавни површини, кои деца ќе одат.И тоа може да се користи како деца " роденден на партијата и на фестивалот декорација материјали.Тие работат на повеќето мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакари, и бања ѕидови и кади. [ДОБРА УСЛУГА] : Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се двоумете да не контактирате.Ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.ОГРОМЕН МЕНЕ е составен од група на млади уметници од целиот свет.Ние се надеваме да се направи секое семејство што го сака животот и уметноста може да има повеќе да се забавуваат во еден едноставен начин.Во исто време, ние, исто така, се надевам дека секое дете да стане и прегратка посилниот себе,што е потекло на нашето име ОГРОМЕН МЕНЕ.

Избор на купувачот..