• Ново
Диносаурус Ѕид Уметност Зад Вратата Соба Деца Бебе Соба Дневна Соба Decals Позадина Дома Декорација Ѕид Налепница(Десно)
zoom_in

Диносаурус Ѕид Уметност Зад Вратата Соба Деца Бебе Соба Дневна Соба Decals Позадина Дома Декорација Ѕид Налепница(Десно)

DEN 2392.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен.Можете лесно може да стане вашата домашна декорација дизајнери.Големина : 30*90cm.Сосема нов, Моден Дизајн и висок Квалитет.DIY олесни полесно, побогат боја шема.Само кора и се држи и да даде вашата куќа ѕид промена.DIY за вашата прекрасна и елегантна Соба,тоа ќе биде убава, сон куќа и љубов куќа.Овој производ може да биде директно прикачен на ѕидови, керамика, стакло,прозорецот,мебел,огледало,автомобил било рамно дури и мазни површини.Големина : 30*90cm Style : Дома, Дневна Соба, Ѕид Stickers Color : Како picture Package се Вклучени : 1pc Ѕид Sticker Material : PVCFeature : Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен.Сосема нов, Моден Дизајн и висок Квалитет.DIY олесни полесно, побогат боја шема.Само кора и се држи и да даде вашата куќа ѕид промена.Овој производ може да биде директно прикачен на ѕидови, керамика, стакло,прозорецот,мебел,огледало,автомобил..било рамно дури и мазни површини.DIY за вашата прекрасна и елегантна Соба,тоа ќе биде убава, сон куќа и љубов куќа.Можете лесно може да стане вашата домашна декорација дизајнери.Забелешка : одберете ја мазна,чиста и сува површина.Кора на налепници од лист, еден по еден.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Избор на купувачот..