• Ново
Brrnoo Прстен Обработка на Стап, Прстен Enlarger Стап Професионален Дизајн за Изработка на Накит
zoom_in

Brrnoo Прстен Обработка на Стап, Прстен Enlarger Стап Професионален Дизајн за Изработка на Накит

DEN 568.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Е применливо : се Користи за проширување и поправка на прстени и други тркалезни предмети, итн.Широко апликација.Практична Алатка : Погоден за накит поправка продавница, или луѓе кои сакаат да ги менувате своите прстен, многу практична алатка.Одлично Искуство : Професионални накит поправка на опремата, кои ви даваат прекрасна користење на искуство.Премиум Материјал : Одлично железо материјал производство, трајни и сигурна употреба, долго услуга време.Совршено се Вклопуваат : Специјални дизајнирани за репарација и поправање на прстени, поправање и проширување прстени.Функција : 1. Посебно дизајниран за репарација и поправање на прстени, поправање и проширување прстени.2. Погоден за накит поправка продавница, или луѓе кои сакаат да ги менувате своите прстен, многу практична алатка.3. Се користи за проширување и поправка на прстени и други тркалезни предмети, итн.Широко апликација.4. Одлична железо материјал производство, трајни и сигурна употреба, долго услуга време.5. Професионални накит поправка на опремата, кои ви даваат прекрасна користење на искуство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Прстен Enlarger Stick Material : Железо Употреба : Проширување и поправка на прстени и други тркалезни предмети, итн.Должина : Околу. 26cm / 10.2. во Пакет Листа : 1 x Прстен Enlarger Стап.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Ring Enlarger Stick
Material:
Iron
Usage:
Enlarging and repairing rings and other round objects, etc.
Length:
Approx. 26cm / 10.2in
Package List:
1 x Ring Enlarger Stick :

Избор на купувачот..