• Ново
Прстен Sizer, 3Pcs Пластични Прилагодливи Хривнија Прстен Накит НИ велика БРИТАНИЈА Мерка Алатка за Мажите и Жените(Бела)
zoom_in

Прстен Sizer, 3Pcs Пластични Прилагодливи Хривнија Прстен Накит НИ велика БРИТАНИЈА Мерка Алатка за Мажите и Жените(Бела)

DEN 143.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мерен Опсег : велика БРИТАНИЈА писмо големината (A-Z) и меѓународни НИ прстен големини (1-17), нараквица големината(1-23).Лесен за Користење : Едноставно заврши на бендот околу вашата посакувана прст и се хранат низ циклусот за да се добие големина.Погоден за мажите и жените.Јасни Ознаки : Секој мерење индикатор е лесно може да се чита на бел прстен sizer, за да се обезбеди точна читање.Материјал : Направени од пластика, трајни и флексибилни, не-токсични за вашето безбедно користење, лесен и пренослив за да го носат, не е лесно да исчезнат или да се прекине.Примена : Корисна Jewelers Алатка за целото Семејство.Опис на производот : Направени од пластика, трајни и флексибилни, не-токсични за вашето безбедно користење, лесен и пренослив за да го носат, не е лесно да исчезнат или да се прекине.Едноставно заврши на бендот околу вашата посакувана прст и се хранат низ циклусот за да се добие големина.Погоден за мажите и жените.Спецификација за производ : Мерен Опсег : велика БРИТАНИЈА писмо големината (A-Z) и меѓународни НИ прстен големини (1-17), нараквица големината(1-23).Материјал : Plastic Package Вклучува : 3*Прстен sizer.

Избор на купувачот..