• Ново
Најк Мажите Acmi Патики
zoom_in

Најк Мажите Acmi Патики

DEN 863.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Целосна текстил горниот нуди лесен удобност.Dual-фузија midsole/outsole за мазна, cushioned транзиција.Заоблени дизајн јазик Во outsole за модерен изглед.Синтетички кожа пети pod и синтетички кожа околу eyestay подобрување на издржливост.Текстилни Јака со дополнителни баласт за кадифен удобност околу вашиот глуждот.НАЈК acmi мажите работи чевли обезбедува ултра удобно новата силуета за сите-ден се носат.Својот елегантен горниот карактеристики дише мрежа со синтетички облоги за дополнителна поддршка, додека удобноста sockliner обезбедува underfoot тапацир со секој чекор.

Избор на купувачот..