• Ново
Skechers Жените Gowalk Панталона Радост
zoom_in

Skechers Жените Gowalk Панталона Радост

DEN 719.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

88% Најлон, 12% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.GOFLEX карактеристики мека "памук-како" рака се чувствуваат и мат финиш.Двоен слој компресија корселе.Мало одблесокот отворање.Висока Waisted.Надворешноста странични џебови и back patch џебови.Ако сте љубители на оригиналниот Skechers GOWALK Панталона, ќе ЉУБОВ на новиот GOWALK Радост Висока Waisted Панталона!Тоа е едноставно високо-wasited верзија на оригиналот.Тоа е совршено панталона за отпуштање од работа, дружење, или справување викенд задолженија.На влага wicking материјал ви држи ладно и суво кога сте во вашиот најголем активен.На GOFLEX Ткаенина карактеристики мека "памук-како" рака се чувствуваат.Четири употребливи џебови, како и!.

Избор на купувачот..