• Ново
kwmobile Покрие Компатибилен со Брат DCP-L2530DW / L2550DN / MFC-L2710DN / L2750DW - Издржливи и Отпорни на Печатач за Прашина Маска - Не Допре Моите Печатач Бело/Црна
zoom_in

kwmobile Покрие Компатибилен со Брат DCP-L2530DW / L2550DN / MFC-L2710DN / L2750DW - Издржливи и Отпорни на Печатач за Прашина Маска

DEN 683.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Брат DCP-L2530 DW / L2550 DN / MFC-L2710 DN / L2750 DW.ЦВРСТАТА : Прашина со заштитник Не допре моите печатач дизајн е направена од отпорен и издржлив пластични да трае долго време.КОМПЛЕТНА ЗАШТИТА : Заштита на вашиот печатач од прашина, отпечатоци од прсти, spills, гребнатини, топлина и влага.ЛЕСЕН ПРИСТАП : Парчиња и дупки во ѕидот обезбеди лесен пристап до конекции и пристаништа, дури и со капак во текот на печатач.Нема потреба да го исклучите печатач секој пат кога ќе ставите маска на.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Заштита случај можат да бидат лесно да се чистат со анти-lint ролери или дури и со рака и со вода.Поклопецот НЕ се погодни за машина за перење.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details COMPATIBILITY : Компатибилен со Брат DCP-L2530 DW / L2550 DN / MFC-L2710 DN / L2750 DWSTURDY : Прашина со заштитник Не допре моите печатач дизајн е направена од отпорен и издржлив пластични да трае долго time COMPLETE ЗАШТИТА : Заштита на вашиот печатач од прашина, отпечатоци од прсти, spills, гребнатини, топлина и moisture EASY ПРИСТАП : Парчиња и дупки во ѕидот обезбеди лесен пристап до конекции и пристаништа, дури и со капак во текот на печатач.Нема потреба да го исклучите печатач секој пат кога ќе се стави го поклопецот on EASY ЗА ЧИСТЕЊЕ : Заштита случај можат да бидат лесно да се чистат со анти-lint ролери или дури и со рака и со вода.Маска НЕ е погоден за миење machine Scope на Delivery1x Печатач Покрие Компатибилен со Брат DCP-L2530 DW / L2550 DN / MFC-L2710 DN / L2750 DW.

Избор на купувачот..