• Ново
Flykee Бебе Течење-Доказ Пелени Покрие Една Крпа Големина Прилагодливи Перат Обновливи преку Ноќ Пелени за Бебето, Момчиња, Девојки, Зелена
zoom_in

Flykee Бебе Течење-Доказ Пелени Покрие Една Крпа Големина Прилагодливи Перат Обновливи преку Ноќ Пелени за Бебето, Момчиња, Девојки,

DEN 1084.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Fasion и Стилски】Зошто да не добие овие обновливи, перат супер абсорбента и удобно крпа пелени / пелени, кои се нарекуваат модерни крпа пелени или џеб пелени.За вашето бебе, за трошоците за купување пелени за еднократна употреба, овие обновливи пелени ќе ви трае за многу подолг период на време. 【Висок Квалитет, Прилагодлив, Обновливи и Водоотпорен】Надворешен слој : полиестер со водоотпорен и дише TPU.Тоа е погодно за mammy да го носите бебето, додека преземање на прошетка или пак задолженија.Внатрешниот слој : велур крпа внатре, тоа не држи влагата себе, влага се подготвени далеку за да ја вметнете да се задржи вашето бебе да се исуши. 【Заштедат Пари и Еко-Пријателски】Нашите обновливи крпа пелени се наменети за семејства кои бараат премиум производи.Со голема мекост, ние нудиме вкупно утеха на вашето бебе!Со супер меки руно на внатрешноста допирање на кожата, вашиот малку ќе уживаат целосни comfore.Играње или чекалницата дреме!. 【Среќен Бебе】Хип прилепува и crossover прилепува за да се спречи "крило droop".Мие, водоотпорен и дише.Удобно еластична legging област за да се спречи протекување. 【ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】имаме целосна замена и политика на враќање.Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.Ве молиме доверба увери купување на кои ние се обезбеди 90-ден грижете се-бесплатно враќање или надоместок.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници, ние ќе ви одговори на било кој од вашите пораки во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем.со надеж дека ќе ви донесе пријатен шопинг искуство.Карактеристики : 1.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив, обновливи и перат,кожата пријателски. 2.Со голема мекост, ние нудиме вкупно утеха на вашето бебе!Со супер меки руно на внатрешноста допирање на кожата, вашиот малку ќе уживаат целосни comfore.Играње или чекалницата дреме! 3.Тока дизајн, може да се прилагоди на големината соодветно. 4.Најдобар подарок избор за вашето бебе девојка/ момче.Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Опис : Материјал : Полиестер+СТАВИ Големина : една големина(детали како што е прикажано) Тежина : 46g Вклучуваат : 1x Мека Крпа Пелени.

Избор на купувачот..