• Ново
КООРДИНАТОР NC Машина за Шиење рачно изработени Бода Рамен Автомобил Индустриски Чипка Преклопување на Уредот за Занаетчии - A900
zoom_in

КООРДИНАТОР NC Машина за Шиење рачно изработени Бода Рамен Автомобил Индустриски Чипка Преклопување на Уредот за Занаетчии - A900

DEN 1178.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ПРЕДНОСТ : Тоа е лесно да се инсталира и користи, и нејзината ефикасност е многу стабилна.Навремено и растојанието пред навремено прилагодување на игла теренот на машина за шиење.СОВРШЕН ДИЗАЈН : Индустриска машина за шиење додатоци crimping навремено уред, рамни автомобил crimping presser нога, четири-игла еден пати осум-игла еден пати creasing машина.ПРИМЕНА : Тоа е многу погоден за занаетчии или DIY ентузијасти да го користите дома.Тоа е погоден за една игла рамен автомобили од различни брендови на индустриски машини за шиење.Тоа е погоден за ткаенини со среден и тенка дебелина.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од високо-квалитет челик материјали, издржливи.УПОТРЕБА : Една игла рамен автомобил, железо навремено една капка, или игла бар падне 4 брчките, или 8 брчки кога игла бар паѓа.Опис : - СОВРШЕН ДИЗАЈН : Индустриска машина за шиење додатоци crimping навремено уред, рамни автомобил crimping presser нога, четири-игла еден пати осум-игла еден пати creasing машина. - ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од високо-квалитет челик материјали, издржливи. - ПРЕДНОСТ : Тоа е лесно да се инсталира и користи, и нејзината ефикасност е многу стабилна.Навремено и растојанието пред навремено прилагодување на игла теренот на машина за шиење. - УПОТРЕБА : Една игла рамен автомобил, железо навремено една капка, или игла бар падне 4 брчките, или 8 брчки кога игла бар паѓа. - ПРИМЕНА : Тоа е многу погоден за занаетчии или DIY ентузијасти да го користите дома.Тоа е погоден за една игла рамен автомобили од различни брендови на индустриски машини за шиење.Тоа е погоден за ткаенини со среден и тенка дебелина.Спецификација : - Материјал : Челик - A90 : 1 Бод 1 Пати - A900 : 4/8 Бода 1 Fold Size Табела : A90 : 6.8x5x6.7cm / 2.68x1.97x2.64inch A900 : 7x5x8cm / 2.76x1.97x3.15inch Package Вклучува : 1 Set Lace Пати Device Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

- Material:
Steel
- A90:
1 Stitch 1 Fold
- A900:
4/8 Stitches 1 Fold
Size Chart:
A90:
6.8x5x6.7cm / 2.68x1.97x2.64inch
A900:
7x5x8cm / 2.76x1.97x3.15inch
Package Includes:
1 SetLace Fold Device :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Избор на купувачот..