• Ново
NEX Мини Машина за Шиење со Конец за Шиење Spools и Bobbins, Преносни Двојна Брзина за Почетници, Деца, Жени Домаќинство и Патување, Игла Заштитник
zoom_in

NEX Мини Машина за Шиење со Конец за Шиење Spools и Bobbins, Преносни Двојна Брзина за Почетници, Деца, Жени Домаќинство и Патување,

DEN 398.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Сет на Мини Пинк Машина за Шиење и Мини Тема Spools, Prewound Bobbins.На машина за шиење е добро за почетници, различна брзина за да се осигура безбедноста.Лесни, преносливи и простор за заштеда, сијалица за работа простор осветлување, се шие со DC 6 V или полначот со подножјето на возилото.Препорачливо е да се учат на инструкции во пакет трпеливо пред да го користите.Се разбира, работата видео на веб страната ќе се направи полесно за вас да се користи оваа машина за шиење.Пред децата да го искористат тоа, тие мора да имаат искусни возрасните да им помогне да учат.Мини машина за шиење доаѓа со NEX На Вашата Страна поддршка нудат бесплатна техничка поддршка преку е-маил за животот на вашата машина.Боите на тема на bobbins не одговара на боите на тема на гајтанот.Сет од NEX Мини Машина за Шиење Розова и Мини Тема Spools, Prewound Bobbins.

Избор на купувачот..