• Ново
adidas Жените Глам-на Tee
zoom_in

adidas Жените Глам-на Tee

DEN 427.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88% Полиестер, 12% Elastane.Увезени.Жените activewear т-маица на секојдневниот тренинг.Редовно се вклопуваат е поширок на телото, со директно силуета.Crewneck за целосна покриеност.Вие сте рано да се погоди на салата, а потоа имаш некои errands и кој знае што друго.Оваа жените adidas, t-shirt ќе ви помогне да се добие преку сето тоа во удобноста.Тоа е направено за да управувате со влага за да се задржи ќе се исуши, и тоа карактеристики рециклирани материјали како дел од adidas посветеност на крај пластичен отпад.

Избор на купувачот..