• Ново
Шампион Кратко Sleeve Tagless Т-Маица T525C Јаглен Хедер Мали
zoom_in

Шампион Кратко Sleeve Tagless Т-Маица T525C Јаглен Хедер Мали

DEN 230.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.ДДВ : $22.00. Материјал : Памук.Модел : Цврсти.Големина : S. Боја : Јаглен.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Шампион во машка Маица 6.1 оз.Атлетик Фитнес Тренингот Кратко Sleeve Кошула T525 C Карактеристики : 100% preshrunk тешка категорија 6.1 унца памук Tagless со "C" логото на левиот ракав Рамо-до-рамо снимање Двојно-игла шевови на ракавите и на дното полите Висока бод густина за супериорен printability.

Избор на купувачот..