• Ново
Rubbermaid Комерцијални 12in x 12in Микрофибер Светло Должност Ткаенина за Чистење, Розова 24-Pack (1820577)
zoom_in

Rubbermaid Комерцијални 12in x 12in Микрофибер Светло Должност Ткаенина за Чистење, Розова 24-Pack (1820577)

DEN 1101.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

НАПРАВЕН од ВИСОК КВАЛИТЕТ НА МИКРОФИБЕР : Оваа ткаенина за чистење ефикасно ги отстранува до 99% од Бактериите, алергени, и прашина од сите површини.SAFE s кожата, воздух, или површината грижа, секој производ е специјално дизајнирана да се промовира здравје и благосостојба, намалување на трошоците, како и подобрување на вашиот facilitys слика.Направен да трае во било која состојба и се наменети за комерцијални средини со стилови кои се движат од современите практични.

Избор на купувачот..