• Ново
QualiKing Автомобил Сушење Пешкири, Вафли Ткаат Микрофибер Крпа за Чистење со Супер Абсорбента за Голем Автомобил Перење Детали Полирање Шанса и бришење прашина брише?
zoom_in

QualiKing Автомобил Сушење Пешкири, Вафли Ткаат Микрофибер Крпа за Чистење со Супер Абсорбента за Голем Автомобил Перење Детали Полирање

DEN 227.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Висока Апсорпција на Вода】Оваа ЕКСТРА ГОЛЕМИ 40 X 25 инчи микрофибер сушење крпа апсорбира до 8 пати на вода и помалку присилува-испис од традиционалните крпи.Една крпа е доволно да се исуши целото возило. 【Нема Повеќе Вода Места】Оваа премија вафли автомобил сушење крпа работи одлично со вода ленти кога сушење на автомобил на крајната шоуто заврши.Водата дојде десно надвор и втор лизгајте го соблече вода места. 100% lint слободни. 【Трајни & Обновливи】Овие обновливи автомобил детали крпа е супер издржлив за да трае долго време.Обрнете внимание да се користи топла или врела вода за рака мие или машина за миење.Воздух за сушење ќе го продолжи својот животен век.Тоа може да трае стотици пати ако се мијат правилно. 【Широка Примена】Овој автомобил мие крпа не е само за автомобил чистење но, исто така, може да биде домашно милениче крпа, кујна пешкир, бања туш крпа и друг домаќинство чистење.Сето тоа е добро за секое семејство во оваа 2021 4 јули.НАПРАВИ ГО КАКО ПОДАРОК!!. 【Безбедно и Удобно 】Премиум направени крпи се меки и удобни, силни и долготрајни.Тоа е, исто така, со нежна текстура која е lint-бесплатно, кожата-пријателски без да предизвикаат алергии.Тоа е голем подарок за голема лето 2021, бидејќи тоа не е голема работа во внатрешни работи на чистење и отстранување на нечистотија, со комплетна удобност и безбедност за семејството и патници.Ова е ново дизајниран автомобил мие микрофибер сушење крпа дека апсорбира водата во само вториот помине и остава без вода/капки марки.За разлика од традиционалните крпи, ова е поудобно и работи како магија.Покажете ги вашите стари крпи и да добиете оваа.Ќе се длабоко импресионирани од неговата магија ефект!Зошто Да Се Избере Нашиот Микрофибер Автомобил Сушење Пешкири? 1. Карактеристики со супер силен апсорпција дека брзо фитил до вода и течности 2. Ефикасно да се намали време на сушење со помалку присилува испис 3. Дизајниран со голема големина.Една крпа може да сува цела SUV. 4. Трајни производи за стотици пати се користи и машина перат 5. Совршена како автомобил мие крпа, домашни миленици крпа, кујна пешкир, бања туш крпа, итн 6. 100% пари назад гаранција за 30 дена со брза услуга на клиентите Спецификации : Име на Производ : Микрофибер Крпа за Автомобил Чистење Материјал : Микрофибер Големина : 40 x 25 Инчен Тежина : 0.6 фунти Испорака Тежина : 0.9 кг Боја : Зелена Она што е во Пакет? 1 x Автомобил Мие Микрофибер Сушење Крпа.

Избор на купувачот..