• Ново
Pansonite Зајдисонце Подот Светилка, Tiktok Зајдисонце Проекција Светилка со 180 Степен Ротација,Романтични LED Проектор Кат Светлина за Дома Партија Дневна Соба и Спална со
zoom_in

Pansonite Зајдисонце Подот Светилка, Tiktok Зајдисонце Проекција Светилка со 180 Степен Ротација,Романтични LED Проектор Кат Светлина

DEN 1079.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Иновативни Ореол Проектор】Нашите Зајдисонце светилка интегрира висока моќност ЛЕР и софистициран optical system специјално дизајнирана да се постигне прецизни ефект : совршен круг проекција на бои и нијанси.Тоа може да се донесе во домови нова фантастична галаксии на бои, во која да се потопи себеси. 【Направат да се издвоите за Социјална Апликации】зајдисонце светилка е одлична алатка да се создаде атмосфера.Единствена хало ефект ќе го пополни соба со afterglow на setting sun, додавајќи повеќе романтичен и шармантна ефект на вашите слики и видео записи, како и добивање на многу следбеници и сака на Tik Tok, Instagram, Facebook, Twitter, You Tube и др. 【Кат-стои Дизајн, Подобро Хало Ефект】во Споредба со други десктоп зајдисонце светла, нашиот кат-стои зајдисонце, светилка може да обезбеди поголеми и повеќе прекрасни ореол.Дали е вклучен или не, тоа е дефинитивно модерна декорација. 【Стабилен и Лесно да се Соберат】Што е направен од елоксирани алуминиумски врежан од солидна плоча со една стабилна база,и многу лесно да се соберат, дами може да го направи тоа во неколку минути, без употреба на други алатки. 【Мулти-користете сценарија】Оваа креативна и едноставен подот светилка осветлува вашата дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, и децата соба со убави бои, подобрување на пријатна атмосфера.Секој може да се создаде навистина уникатен фотографии и видеа со посебни прстен светла.Тоа е исто така одличен подарок за вашата дама.

Избор на купувачот..