• Ново
CLAUTOP Led Подот Светилка, 12V RGB Боја се Менува Осветлувањето Агол Светилка со Bluetooth Стан и Далечинска Контрола, Музика Sync/Мерењето/ Dimmable/Мулти Осветлување Режими Led Свет?
zoom_in

CLAUTOP Led Подот Светилка, 12V RGB Боја се Менува Осветлувањето Агол Светилка со Bluetooth Стан и Далечинска Контрола, Музика Sync/Мерењето/

DEN 1511.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Smart App Контрола】Оваа RGB coner светилка не само што може да се контролира со далечински и контрола кутија, но исто така и со bluetooth СТАН контролна функција.Така можете да го прилагодите боја, светлина, светлината ефект и да го наместите времето прекинувач без напуштање на троседот и топол кревет. 【Убав Дизајн】5050 RGB LED може да се направи led лента светла шарени и убави. 1.5 М led светилка може да биде доволно за да се светлина дневната соба и изгледа убаво.Монтажни три делот дизајн.Тоа е направено од алуминиум материјал кој е рѓа-отпорни.Подот светилка дизајн има силен и здрав 2 страна хардвер база структура, да се поврзат со завртка, нема да изгубат проблеми по инсталацијата, можете лесно може да се движи до каде што сакате. 【Мулти-боја и Осветлување & Ефект Режими】RGB led лента е изградена-во алуминиумско агол светилка случај.Разни светлина режим и ефект на боја направи led conner светлина шарени и убави, како RGB боја, виножито боја,дневна светлина бела, вода, која ќе ви овозможи да го вклучите за да одговара на тема осветлување според различни сцена. 【Применливи За Различни Сцени】аголот светилка трае до минимален простор и додадете амбиентална светлина за вашиот простор, спин стои светилка околу да се соочи со агол и да добиете најдобри визуелни искуства.Погоден за дневна соба, спална соба, канцеларија, и секаде каде што сакате.Секоја неочекувана квалитет на прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето за да ја активирате вашата гаранција услуга, па како да го добиете најдоброто решение во прв пат. 【Лесен за инсталација & Пакет детали】Не треба да се грижите за процесот на инсталација.Тоа само да потрае неколку минути за да инсталација со себе.Светилка има 3 делови(Вкупната висина е 60inch, секој дел е 20inch).Алуминиумски метал светилка тело кој е силен, издржлив и анти- ' рѓа.Пакетот вклучувајќи делови на led агол светилка, моќ adapeter, предводена контролер со инсталационата алатка и прирачник за корисникот.Спецификација на производот : име на Производ : LED агол lamp Product големина : 61*15*15inch(155*38*38cm) LED кол : 90pcs Voltage : DC12 VColor : RGBPower : 20 W Музичкиот режим : Поддршка за i Phone или Андроид cellphone LED контролор : 24key controller Package вклучувајќи : светилка има 3 делови(Вкупната висина е 60inch, секој дел е 20inch).Алуминиумски метал светилка тело кој е силен, издржлив и анти- ' рѓа.Пакетот вклучувајќи делови на led агол светилка, адаптер, предводена контролер со инсталационата алатка и прирачник за корисникот.

Избор на купувачот..