• Ново
LED Подот Светилка за Спалната соба, 3 Бои Модел Модерна Подот Светилка за Дневна Соба Канцеларија, Сребрени Високи Стои Подот Светилка, Кристал Топки Ткаенина Сенка,
zoom_in

LED Подот Светилка за Спалната соба, 3 Бои Модел Модерна Подот Светилка за Дневна Соба Канцеларија, Сребрени Високи Стои Подот Светилка,

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✔️【Прилагодливи Бои】 : led подни светилки за дневна соба со 3 бои (топло бела/природна бела/кул бело), Не потчукнете, не ги заслепуваат, без УВ, можете да изберете од различни осветлување за да го поставите совршена сцена за читање или одмор. ✔️【LED Сијалица Вклучени】Ова стои светилка доаѓа со A19 сијалица 9w 2700k/4000 K/5000 K lumens до 810, и да заштедите до 90% во употребата на енергија.Во пријатна и топла светлина од спалната соба farmhouse подот светилка те прави повеќе опуштени. ✔️【Погодно педалата switch】Овој нога switch farmhouse подот светилка е многу лесно да го вклучите/исклучите.Резервни вашите раце да прават нешто друго, ви заштедува од свиткување надолу за да го исклучите светлина. ✔️【Едноставен класичен дизајн】Оваа модерна ноќната led подот светилка совршено се вклопува во насекаде во вашиот дом. ✔️【ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА】KBest LED Подот Светилка доаѓа со 90 Ден Парите Назад Гаранција 24 Месеци Гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со led подот светилка, ние сме посветени на остварување на тоа право за вас.Брзо и пријателски услуга ќе биде обезбедена.

Избор на купувачот..