• Ново
LANGZHEN Заштита од Сонце Капа за Деца Деца Момчиња Девојчиња Широк Обод Лето Игра Шапка Памук Бебе Кофа Капа со Брадата Рака
zoom_in

LANGZHEN Заштита од Сонце Капа за Деца Деца Момчиња Девојчиња Широк Обод Лето Игра Шапка Памук Бебе Кофа Капа со Брадата Рака

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Рака Мие Само.Материјал : Нашата Плажа капи за децата имаат четири големина : 48cm=18.9"(одговара на 6-12 Месеци), 50cm=19.7"(вклопува 12-24 Месеци), 52cm=20.5"(одговара на 2-4 Години), 54cm=21.3"(одговара на 4-8 Години).100% Висок квалитет мека,дише и лесни памук и полиестер материја, кожата пријателски бебе,момчиња,девојки.ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен и лесно свитлива, широк обод ги штити лицето/вратот/уши, прилагодлив брадата рака за windy услови.Гребенот може да се превртува до кога што сакате.Брадата Рака : со прицврстување на рака да се обезбеди под брадата, да се обезбеди шапка престој-кога windy или бебето повлекува.За отворено активност : голема Работа за надворешна патување, на плажа, во летен камп.Грижа Инструкции : Рака мие, сува станот; хлор, не железо, без хемиско чистење.

Избор на купувачот..