• Ново
Младата Сонцето Шапка Бебе Девојка Сонцето Шапка Новороденче Капи Широк Обод Деца Сонцето Капи Кофа Шапка
zoom_in

Младата Сонцето Шапка Бебе Девојка Сонцето Шапка Новороденче Капи Широк Обод Деца Сонцето Капи Кофа Шапка

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Тока затворање.БЕБЕ ДОЕНЧЕ ШАПКА - Ова новороденче капи за бебето е направен од 100% полиестер кожата-пријателски материјал, дише, удобно и кул.Девојка сонцето капа со сонцето-доказ материјал и широк обод, кој може да се заштити вашето бебе'skin од штетните ув зраци.ГОЛЕМИНА ВОДИЧ - Бебе сонцето капи имаат четири големини за вашиот избор.Шефот на турнеја : 46cm=18.1" одговара на 3-6 Месеци; Глава обемот : 48cm=18.9" се вклопува 6-12 Месеци; Глава обемот : 50cm=19.7"се вклопува 12-24 Месеци; Глава обемот : 52cm=20.5"се вклопува 2-4 Години.Можете да изберете големина на селекција според вашето бебе главата дебелина.СИМПАТИЧНА МЕЧКА УШИ - Ова лето капи за деца девојки со уникатни симпатична мечка уши, прекрасна мечка уши не се лесно да се droop, што на вашето бебе повеќе око-фаќање и adroable, многу погодна за излегување, вашите малечки ќе љубов оваа совршена симпатична дете капи.ПРИЛАГОДЛИВИ БРАДАТА РАКА - Лето капи за бебиња има слободно прилагодливи брадата тока, чување на деца момче шапка остане на своето место, дури и на windy дена.Кога вашето бебе е игра, не грижете се за деца момче капи испаѓање.БЕБЕ ДОДАТОЦИ - Бебе sunhat е лесен, свитлива и нема да се брчка, одлична за летни активности на отворено, како што игра на плажа, picnicking во парк, играње во дворот, риболов од страна на реката.UPF 50+ Младата Сонцето Шапка Симпатична Новороденче Капи Деца Плажа Капа за Момчиња Девојчиња Карактеристики : √UPF 50+ Brethable Ткаенина Овој младата девојка капи е направен од UPF 50+ сонце заштитни материјали кои може да го блокира 98% од УВ зраци.Со широк обод btoddler девојка сонцето капа може да ја спречи на бебето е деликатна кожа од се sunburned, и ова дете кофа шапка ќе не блокира бебе е прва линија на погледот.Оваа капа може да му дадете на вашето бебе повеќе среќни време да се игра под сонцето.На деца лето капи за бебе момчиња има дише внатрешна обвивка, што може да го поддржи вашето дете е активна игра и не ќе го направи вашето бебе да се чувствува топло.Ова бебе девојка капа е лесен, вашиот малку што не ќе се чувствувате уморни и ако се носи за долго време. √Симпатична Мечка Уво Дизајн Ако сте во потрага за бебе момче шапка, тогаш ова бебе капи ќе биде вашиот најдобар избор.Единствена мечка уво дизајн може да се направи вашето бебе изгледа повеќе симпатична.Бебето девојка шапка има различни бои за да го изберете и може да одговараат на бебето различни облека и преференции лесно.Ова бебе капа за бебе момчиња и девојки е голема бебе подарок во лето!Answer : ___________________________ Note : 1.Таму може да биде мала грешка во мерењето.Ве молиме да се разбере. 2.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме да контактирате со услуга за предлози. 3.Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings.

Избор на купувачот..