• Ново
4pcs Тој Делови Mimaki JV5 / JV33 Амортизерите
zoom_in

4pcs Тој Делови Mimaki JV5 / JV33 Амортизерите

DEN 360.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тој Делови е Сигурен и Долг живот; Фабрички направени & Квалитет загарантирана!.Печатач Компатибилност : Mimaki CJV30-60 / CJV30-100 / CJV30-130 / CJV30-160 / CJV30-60 BS / CJV30-100 BS / CJV30-130 BS / CJV30-160 BS / JV33-130 / JV33-160 / JV33-260 / JV33-130 BS / JV33-160 BS / JV33-260 BS / JV5-130 S / JV5-160 S / JV5-260 S / JV5-320 S / JV5-320 DS / TPC-1000 / TS3-1600 / TS5-1600 AMF / TS500-1800. Изберете најдобрите материјали за ensre својата profermance во печатење.Потполно отпорен на корозија.Два прстени за печат и високо stalbility.CALCA е првично фабрички направени, Сигурен и Долг живот со квалитет загарантирана.Лесно и брзо да го инсталирате и да го замени (со професионални работи).Печатач компатибилност : Mimaki CJV30-60 / CJV30-100 / CJV30-130 / CJV30-160 / CJV30-60 BS / CJV30-100 BS / CJV30-130 BS / CJV30-160 BS / JV33-130 / JV33-160 / JV33-260 / JV33-130 BS / JV33-160 BS / JV33-260 BS / JV5-130 S / JV5-160 S / JV5-260 S / JV5-320 S / JV5-320 DS / TPC-1000 / TS3-1600 / TS5-1600 AMF / TS500-1800 Производителот : Тој делови.

Избор на купувачот..