• Ново
ColorKing Remanufactured Мастило Касети Замена за 410XL T410XL 410 XL Изразување XP-630 XP-7100 XP-830 XP-640 XP-530 XP-635 Печатач(Црна, Цијан, Магента, Жолта, Фото, Црна, 5-Pack)
zoom_in

ColorKing Remanufactured Мастило Касети Замена за 410XL T410XL 410 XL Изразување XP-630 XP-7100 XP-830 XP-640 XP-530 XP-635 Печатач(Црна,

DEN 815.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Број на модел : Color King компатибилен висок принос T410 XL 410 XL 410 XL мастило касети замена.Пакет Содржина : 1 Црна 410 XL 410 XL 410 мастило кертриџ, 1 Слика Црна 410 XL 410 XL 410 мастило кертриџ, 1 Жолта 410 XL 410 XL 410 мастило кертриџ, 1 Магента 410 XL 410 XL 410 мастило кертриџ, 1 Синозелена 410 XL 410 XL 410 мастило кертриџ, вкупно 5 мастило касети.Компатибилни Печатачи : XP-7100, XP-630, XP-830, XP-640, XP-530, XP-635, XP7100, XP630, XP830, XP640, XP530, XP635. Страница Принос : До 500 страници во 410 XL Црно мастило кертриџ, 650 Страници во 410 XL Боја на мастило кертриџ, на 5 процент на покриеност.Color King Замена за 410 XL T410 XL 410 XL мастило касети испорачува остар текст и живописни бои, да ви помогне со снимањето на светол момент на вашата работа, студија, и животот.

Избор на купувачот..