• Ново
PRETTYGARDEN Жените Ruched Bodycon Сомот Фустан Долг Ракав Заврши V Вратот Страна Асиметрични Секси Партија Облечи
zoom_in

PRETTYGARDEN Жените Ruched Bodycon Сомот Фустан Долг Ракав Заврши V Вратот Страна Асиметрични Секси Партија Облечи

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

32"-Половината 32.СУПЕР-МЕКИ & КОЖАТА-FRIENDLY !На Bodycon Сомот Фустан Е Направен Од Мек И Лесен Акрил, Удобен За Носење И Пријатни За Кожата.28"-Задник 38.Објектот Деколте:Заврши V Вратот.Ruched Bodycon Фустан Покаже Атрактивни Крива,Никогаш не излезе на Стил.04"-Должина 29.53"-Задник 35.НА МОРА ДА СЕ ИМА BODYCON ФУСТАН !.Големина XL(16-18) Биста 40.71"-Половината 35.Моден Стил : Долг Ракав/Висока Половината/Заврши V Деколте/Солидна Боја/Асиметрични Полите /Коленото Должина/Ruched Фустан/Сомот Фустан.Црна Асиметрични Полите Midi Фустан.Облека за Нега : Машина за Миење или Рака Мие со Ладна Вода/Не Blench/Висат да се Исуши.56"-Задник 33.НА МОРА ДА СЕ ИМА BODYCON ФУСТАН !Длабоко V Деколте, Midi Се Облекуваат Да Се Совпаѓаат Со Високи Потпетици, Чизми, Рака Торба Или Underarm Торба За Тренди Изглед, Ве Око-Фаќање И Атрактивен Во Толпата.Облека Вклучуваат : 1x Жените Длабоко V Деколте, Сомот Фустан.

Избор на купувачот..