• Ново
sensiya Девојка Куче Облека 3Pcs Куче Куче Фустани за Мали, Средни и Големи Кучиња Лето Куче Свадба Облечи Кутре Пет Роденден Облека за Chihuahua Yorkie Куче Облека & Додатоци (X-Sm
zoom_in

sensiya Девојка Куче Облека 3Pcs Куче Куче Фустани за Мали, Средни и Големи Кучиња Лето Куче Свадба Облечи Кутре Пет Роденден Облека

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал информации:Teacup куче облека Полиестер влакна, Природни Дише и Мека на Допир со Висока Еластичност и Исклучителна Шиење Изработка, и Needn Грижете се дека тоа ќе Тесни вашето домашно Милениче Вратот.Пакет вклучувајќи : Куче туту 3 пакет Лето куче кошули за мали, средни и големи кучиња девојка.Супериорен дизајн:Играчка куче облека момче смешно шема печатени во грбот (ананас).Со ова куче кошула девојка додава шарм на вашите куќи, да ги задржи вашето куче стилски, слатки и смешни.Големина информации:6 Големини - XS, S, M, L,XL,XXL.кои совршено одговараат за различни домашни миленици.на пример, Теди, Chihuahua, Минијатурни pinscher и други мали кучиња или мачки ве Молиме Мерка Вашето Куче И да се Споредат Нашите Големина на Табелата или Контактирајте со Нас Пред Купување за да го Изберат Најсоодветен Големина.Сцената е мулти-цел:Лесно да се Носат и Чисти, Чисто Стилски, Совршен за Партии и Фестивал Прилики, Погодни за Секојдневна облека и Ноќ Пижами Облека.Добар Избор за ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста DIY Појавување Моден Костим. "куче облечи кутре флорални принцеза фустани bowknot туту здолниште тенка симпатична миленичиња летна облека, облека за мали средни девојка кучиња, мачки маче цвет sundress куќи облека costume Soft материјал : миленичиња куче shirt е направен од Полиестер влакна, дише, мека и лесна за вашето домашно милениче да се носат удобно преку целиот ден.Добра еластичност им овозможува на вашето домашно милениче да се движи без ограничување.Практична да се носат : куче мека sweatshirt може да се заштити вашето домашно милениче крзно кога играње надвор.Во меѓувреме,Носење на овие печатени кутре кошули ќе го направи вашето домашно милениче многу поладна и cuter.Убаво костими за домашни миленици : миленичиња кошули се погодни за мачки и кучиња на мали или средни големини.Тие се прекрасни подароци за оние кои имаат домашни миленици.Вашите домашни миленици може да се носат кошули за да присуствуваат на пет тематски страни, пет натпревари за убавина, свадби и други фестивал прилики.Маиците се убави костими за вашето домашно милениче гардероба.Карактеристики : Материјал : Полиестер влакна Големина : XS Градите дебелина : 27 cm/ 10.63 инчи Вратот дебелина : 20 cm/ 7.87 инчи Должина : 16 cm/ 6.30 инчи Големина : S Градите дебелина : 32 cm/ 12.6 инчи Вратот дебелина : 23 cm/ 9.06 инчи Должина : 20 cm/ 7.87 инчи Големина : M Градите дебелина : 37 см/ 14.54 инчи Вратот дебелина : 26 cm/ 10.24 инчи Должина : 25 см/ 9.87 инчи Големина : L Градите дебелина : 42 см/ 16.54 инчи Вратот дебелина : 29 см/ 11.42 инчи Должина : 30 cm/ 11.81 инчи Големина : XL Градите дебелина : 47 cm/ 18.50 инчи Вратот дебелина : 29 см/ 11.42 инчи Должина : 35 cm/ 13.78 инчи Големина : XXL Гради дебелина : 52 см/ 20.47 инчи Вратот дебелина : 35 cm/ 13.78 инчи Должина : 40 cm/ 15.75 инчи Пакетот вклучува : 3 pack смешно шема печатени во грбот (ананас) Топло напомена : ве Молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја грешка поради различни прикази.Ве молиме мерка внимателно и изберете големината врз основа на податоците пред купување.".

Избор на купувачот..