• Ново
BABYBJORN Крошна за Лулка, Бела
zoom_in

BABYBJORN Крошна за Лулка, Бела

DEN 1799.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Убава мрежа додаток кој го прави Baby Bjorn Колевка се чувствуваат дури и повеќе пријатна и сит.Екрани и го намалува амбиентална светлина да им овозможи на вашето бебе да спие мирно и непречено.Чиста решетката ткаенина за добра циркулацијата на воздух; крошна е светло mesh ткаенини овозможува добар проток на воздух.Чиста mesh ткаенини овозможува на воздухот да циркулира слободно така бебето не се чувствуваат ограничени, дури и ако заврши на крошна на целиот пат низ лулка.Лесно да се закачите и лесно да се отстрани за перење , Нега - Машина за миење, топло -40°C , не ја собори сува.Опис на производот 042021 US Карактеристики : -Чиста решетката ткаенина за добра циркулацијата на воздух.-Атрактивни gauzy ткаенина создава жезолот чувство во лулката.-Мирен и безбеден за вашето дете во лулка.-Крошна екрани и омекнува амбиентална светлина.-Атрактивни додаток за лулка хармонија.Димензии : -Целокупната димензии : 2.75" H x 5.5" W x 28" D. Бренд Приказна Од Baby Bjorn Лебдат вашето бебе да ноќта на сладок сон кога ќе акцент вашиот лулка со оваа мека крошна.Крошна е направен на gauzy полиестер ткаенини.Mesh, грациозен на платно е совршен за оптимално циркулацијата на воздух.Крошна екрани светлина за да направи за помирен сон.Машина за миење топла, сува станот.Увезени.

Избор на купувачот..