• Ново
BAIYUNTECH Автомобил задното Седиште Таблета Носителот,столче Задните потпирачи за глава Монтажа Заградата за iPad/Samsung Галакси Јазичиња/ Kindle Fire HD/Microsoft Surface/4.7-10.5 инчен мо?
zoom_in

BAIYUNTECH Автомобил задното Седиште Таблета Носителот,столче Задните потпирачи за глава Монтажа Заградата за iPad/Samsung Галакси

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Универзален Автомобил потпирачи за глава Носителот : Компатибилен со i Pad,паметен Телефон и таблет од 4.7 да 10.5 инчи,не е лесно да се нула,многу силни и издржливи,тоа може да се користи за долго време.Мекото поместена силикони во двете страна загради го спречува вашиот уред од се изложени на триење, вибрации и гребнатини.Тоа одговара на повеќето автомобил потпирачи за глава од 4 до 5.7 инчи распаѓа.Со Нови Телескопски Рака Дизајн : Телескопски рака може да биде продолжен за да 8.6 инчи,Автомобил таблета носителот со 360-степен ротација во повеќе агли,автомобилот таблета носителот нуди слобода да се постави уредот во секој агол, за удобно искуство и да се добие подобар поглед.Анти-триење И Анти-вибрации : мека гума влошки заштита на вашиот уред од триење, и телескопски рака ефикасно да го спречува вибрација, цврсто контрола на вашиот задното седиште.Избегнување на Падови : Со пролетта на висока еластичност,автомобил таблета држачот поддржува мобилен телефон,дури и ако условите на патот е лош, без ризик од паѓање.Деловите кои доаѓаат во контакт со мобилен телефон и потпирачи за глава се обложени со не се лизга силикони.Лесен за Инсталација : не Ви се потребни никакви алатки,само поставете го продолжи хоризонтална шипка на оваа заграда,во Рок од неколку секунди,ќе може да се поврзете со автомобил потпирачи за глава бар.Двете страни имаат интерфејс дупка во која дата кабел и приклучок за слушалки кабел може да биде лесно да се поврзуваат.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Тип : Автомобил задното Седиште на Телефон/Таблет Носителот Материјал : ABS+ Алуминиумски легури Стил : Стигнале стил / Тока стил, Боја : Црна, Црвена Функција : 360 Степен Ротација Фиксен Дел : Автомобил потпирачи за глава Со Метални Шипки Апликација : Целосно Компатибилен Со Уреди, Таблети и Телефони Големина : 18x12x7cm ПАКЕТ : 1 X Автомобил задното Седиште Таблета Држачот.

Type:
Car Back Seat Phone/Tablet Holder Material

Избор на купувачот..