• Ново
Белег Бизнис денот на Благодарноста Картичка за Клиенти (Портокал Лист, Благодарејќи) (Пакување од 25 Честитки)
zoom_in

Белег Бизнис денот на Благодарноста Картичка за Клиенти (Портокал Лист, Благодарејќи) (Пакување од 25 Честитки)

DEN 528.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Еден акварел maple leaf украс на поклопецот на овој бизнис поздрав за клиенти, клиенти и членови.Сатенски златна фолија парови со заситени портокалови нијанси за да креирате visual зајдисонце, и елегантен скрипта букви се распределува состав—сите на премиум хартија.Произведено во САД.Пакување од 25 висок квалитет на картички (1 дизајн) 25 слонова коска коверти 25 злато заптивки.Една пати картичка Димензии : 6.93 H x 4.81 W инчи.Дизајниран во внатрешноста порака го изразува својата благодарност кон клиентите на Благодарност : Во оваа сезона на благодарност, ние сакаме да знаете—ние сме благодарни за вас.Среќен Денот На Благодарноста.Премиум печатење за мазна, прецизни слики и текст.Карактеристики сатен злато рамен фолија букви.Печатени на премиум соголени superfine текстура акции направени од рециклирани хартија (20% рециклирани влакна).

Избор на купувачот..