• Ново
Мали Изрази Нов Дом Честитки Честитки со Внатрешноста Порака и Kraft Коверти (4 Карти)
zoom_in

Мали Изрази Нов Дом Честитки Честитки со Внатрешноста Порака и Kraft Коверти (4 Карти)

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Им честитам на некој пријател, сосед или член на семејството на нивниот нов дом со овие симпатична housewarming честитки.Сет вклучува 4 честитки и 4 високо-квалитетни коверти и секогаш ќе имате нов дом честитки картичка на страна.Картички се дизајнирана и отпечатена во САД на убава карта на акции од одржливи извори.Картички мерка 4.25 од 6 инчи, па не е совршен износ на простор за да напишете внимателен, лична порака.Надвор Текст : "Честитки".Во Внатрешноста На Текст : "Добредојде Дома".Вклучува 4 висок квалитет коверти направени од рециклиран намирници кеси.На коверти се лесно запечатени со Кора & Притиснете лента.Им честитам на некој пријател, сосед или член на семејството на нивниот нов дом со овие симпатична housewarming честитки.Сет вклучува 4 честитки и 4 високо-квалитетни коверти и секогаш ќе имате нов дом честитки картичка на страна.Картички се дизајнирана и отпечатена во САД на убава cardstock од одржливи извори.Картички мерка 4.25 од 6 инчи, па не е совршен износ на простор за да напишете внимателен, лична порака.Надвор Текст : "Честитки".Вклучува 4 високо-квалитетни коверти направени од рециклиран намирници кеси.На коверти се лесно запечатени со Кора & Притиснете лента.

Избор на купувачот..