• Ново
Ретро Виножито Sippy Чаша со Слама
zoom_in

Ретро Виножито Sippy Чаша со Слама

DEN 168.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1 Парче Ретро Виножито Sippy Чаша со Слама.Дизајн со Класичен Ретро Виножито Камион да ви донесе декоративен и функционален првенство.На Sippy Првенство може да се Одржи 10.5 Унци на Течност.Децата Сигурно ќе го Сакаат овој материјал beacause на неговиот дизајн и цел.Совршен За Деца Играчки, Било Настани,и секојдневна употреба.Секој Ретро Виножито чаша со слама е индивидуално спакувани, добар квалитет густа пластика и BPA-FREE.Што значи дека вашите деца ќе бидат во можност да ги користите за време на партија и да ги однесе дома и да го користите секој ден.Ретро Виножито Sippy Чаша со Слама 1 Парче Ретро Виножито Sippy Чаша со Слама.Дизајн со Класичен Ретро Виножито Камион да ви донесе декоративен и функционален првенство.На Sippy Првенство може да се Одржи 10.5 Унци на Течност.Децата Сигурно ќе го Сакаат овој материјал beacause на неговиот дизајн и цел.Совршен За Деца Играчки, Било Настани,и секојдневна употреба.Секој Ретро Виножито чаша со слама е индивидуално спакувани, добар квалитет густа пластика и BPA-FREE.Што значи дека вашите деца ќе бидат во можност да ги користите за време на партија и да ги однесе дома и да го користите секој ден.

Избор на купувачот..