• Ново
Стрела 16J16 Пена Пијат Чаши, 16oz, Бела, 25 по Торба (Случај на 40 Кеси)
zoom_in

Стрела 16J16 Пена Пијат Чаши, 16oz, Бела, 25 по Торба (Случај на 40 Кеси)

DEN 1367.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Изолирани пена одржува пијалаци температура, квалитетот и зголемување на задоволството на клиентите; двојна употреба чува топли пијалаци топли и ладни пијалоци ладно и го намалува инвентар потреби.Едно парче изградба, не чини и се намалува брзината на протекување; печати способност на располагање обичај печатени или акции печатени и го подобрува бизнис слика. 5 Чаши / 1 капак, еден капак големина одговара на 12 преку 24 мл чаши и го намалува клиент конфузија и conserves простор за складирање.Пиедестал купот на достапни компатибилни со повеќето автомобил купот на носителите и го зголемува задоволството на клиентите.Пополнете линија обезбедува референца за целосна служат и се зголемува ефикасноста и се избегнува преку пополнување; врежана акции број лесно да се идентификува производот и се избегнува нарачување грешки.Пијат Пена Во Шолја.

Избор на купувачот..