• Ново
Големата Точка на Среќа Наставник Пензионирање - Среќен Пензионирање Партија Слика Централен Стапови - Фото Табела Toppers - 15 Парчиња
zoom_in

Големата Точка на Среќа Наставник Пензионирање - Среќен Пензионирање Партија Слика Централен Стапови - Фото Табела Toppers - 15 Парчиња

DEN 242.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Наставник Пензионирање Фото Табела Toppers ВКЛУЧУВААТ 15 здрав и професионално печатени на хартија фото носители и 15 дрвени dowel стапчиња.Секоја слика носителот има пред-намалување на јазичиња за да се прикаже вашиот 4x6 фотографии вертикално или хоризонтално.Јасно налепници се вклучени лесно да се соберат на dowel на слика држачот.DIY ЦЕНТРАЛЕН СТАПОВИ : да се Создаде слика-совршен centerpieces за вашиот среќен пензионирање партија со Наставникот Пензионирање Фото Табела Toppers.Секоја слика носителот има 4 пред-намалување на цепнатинки да табот вашиот 4x6 фотографии во место. (Забелешка : Вашата фотографија ќе табот преку назад дизајн на фото држачот.) Потоа се закачите на еден дрвени dowel на еден завршен фото носителот парче со вклучени јасно налепници.ЛЕСНО СРЕЌЕН ПЕНЗИОНИРАЊЕ ОРКЕСТАРОТ : Наставник Пензионирање Фото Табела Topper декорација може да се користи како centerpieces кога во прилог на вклучени dowels и вметната во вазни или цветни аранжмани.Тие лесно акцент вашиот среќен пензионирање партија бонбони вклучена кога ќе ги додадете во аптека тегли.Фото Табела Toppers се голем плус на секое среќен пензионирање партија и забавен начин за да со гордост ја покажат гостин.ПРЕМИУМ ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИЈА : Наставник Пензионирање Фото Табела Toppers се професионално отпечатен двострано на тешки-должност cardstock хартија.Овој сет на хартија слика рамки вклучува 10 смета вертикална слика ГОЛЕМИНА на екранот 5.5 инчи, широк x 8.75 инчи висок и 5 смета хоризонталната слика ГОЛЕМИНА на екранот 7.5 инчи широка x 6.75 инчи висок.Секоја слика носителот одговара на вашиот сопствен 4x6 фото големина.Вклучени 15 дрвени dowel стапови секој SIZE 12 инчи висок.Do-it-yourself собранието е потребно.НАПРАВЕНИ ВО САД : Наставник Пензионирање Фото Табела Toppers се дизајнирани и произведени во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се Направени во САД. 15 Фото Носители, 10 смета вертикална бебе туш подароци.Оваа брзо се претвори во бизнис концепт на ПАРТИЈАТА.Како бизнис растеше многу брзо, Sherri е потребно да се ангажира инженер—и нејзиниот сопруг Скот беше совршено се вклопуваат! ;) Сега, две децении и трите згради подоцна – Sherri, Скот и целиот Голема Точка Тим ја извршите оваа извонредна партија снабдување бизнис нарекува Голема Точка на Среќа.

Избор на купувачот..