• Ново
40-то Роденден Саќе Централен Декорација (12 x во 11, 6 Pack)
zoom_in

40-то Роденден Саќе Централен Декорација (12 x во 11, 6 Pack)

DEN 804.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Креативни centerpieces Настан додаток Дома декорација Centerpieces партии. 40-то Роденден Саќе Централен Декорација (12 x Во 11, 6 Pack) 40-то Партија Украси : Додадете овој сет од 6 хартија honeycombs на вашиот 40-то роденден украси за жените и мажите; на декоративни форми совршено ќе се дополнуваат вашата партија оркестарот и тема Обновливи : Овие 40-то роденден украси за мажите и жените се направени од cardstock и ткиво хартија, саќе декорација може да се користи за повеќе прослави!Лесно да се Соберат : црното злато партија украси карактеристики на кора исклучите бела двострано лента на honeycombs, расплетува на бела основа и ставете ги заедно; вклучува хартија клипови за да се зајакнат прилог на база Димензии : Секоја 40-то централен мерки 12 x 11.66 инчи.

Избор на купувачот..