• Ново
Dooradar Мачка Дрво, 61 Мачка Кула за Внатрешна Мачки, Мулти-Ниво на Високи Мачка Condo Мебел, Маче Kitty Активност Центар Мачка Стојат Искачи Куќа со Гребење Мислења, Скала, И?
zoom_in

Dooradar Мачка Дрво, 61 Мачка Кула за Внатрешна Мачки, Мулти-Ниво на Високи Мачка Condo Мебел, Маче Kitty Активност Центар Мачка

DEN 972.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Сите-во-едно Мачка Кула за Внатрешна Мачки : На 61" високи мулти-ниво на мачка дрво е опремена со пространа condo за мачки за да се скрие-надвор или да се релаксираат додека обезбедување на приватност, топла лулка за нап без нарушување, смешно скала за искачување нагоре и надолу слободно, и две интерактивни играчки за уживаат во возбудата на лов нивните назад и назад.Оние детали обезбеди повеќе видови за вашите мачки пријатели да се земе одмор, игра во целиот или само се активни како нивните сакате.Внимателен Дизајн за Мачката Природата : На гребење мислења на различни височини им помогне на поттикне мачка е позитивен гребење однесување и да ги задржи нивните остри канџи далеку од твојот нежен мебел.На врвот костур со покрена перница rim обезбедува прекрасно место за мачки да bask во сонце, ги задоволи нивната природа, да се искачи, или да внимаваш на прозорец за да се исполнат нивните бескрајни curioristy.Мачките никогаш нема крај истражуваат нивниот дом на овој замок.Цврстата Конструкција за Засилен Стабилност : Поддржани од голема база на платформа и со висока густина стабилна цевки, Dooradar мачка кула дава силна поддршка и подобра стабилност да го издржат мачки интензивна скокање и скокајќи за години.Анти-врвот рака е предвидено за одредување на оваа мачка дрвото на ѕид за дополнителна безбедност.Тоа може да accomdate 2-3 мачки да се игра и да се одморат во исто време, што е идеална и економичен избор за мачка љубители' треба да се подигне mulitple мачки.Премиум Материјалот за Удобен : Составено од високо-квалитет p2 particleboard, што е не-токсични, ова маче кула е издржлив и безбедност за мачка е секојдневна употреба.Површината покриена со меко крзно ткаенина давајќи им на вашите мачки мека и удобна допир кога таа lounging или легнал на тоа.Оние гребење мислења warpped со природни сисал јажиња се здрави и трајни производи за мачката бескрајни гребење однесување.Dooradar мачка дрво донесе здрав и удобен дом за вашите мачки пријатели.Лесно да се Соберат и Убав : Опремени со детални инструкции, собранието ќе се заврши за неколку минути.Вкупната димензија : 26.3" L x 19.6" W x 61" H. компактен дизајн не заземаат многу подот додека обезбедување на вашите мачки една пространа и удобно место тие можат да играат и да се одморите.На минималистички изглед ќе хармонија со секоја соба оркестарот и стил.Напомена : Ако вашата мачка ќе почне да се џвака или јадат на крзнени топки или еластична бенд, ве молиме да се отстрани играчки и чувајте ги надвор од дофат на вашата мачка.

Избор на купувачот..