• Ново
PJDDP Ѕид Монтирани Мачка Hammock Мачка Салон Безделник за Искачи и Игра Мебел Мачки Полица Мачка Дрво Полици Мачка Писе Кревет Дрвена Рамка Ratten Мачка Кревет - Лесно да се
zoom_in

PJDDP Ѕид Монтирани Мачка Hammock Мачка Салон Безделник за Искачи и Игра Мебел Мачки Полица Мачка Дрво Полици Мачка Писе Кревет Дрвена

DEN 1084.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ѕид-монтирани Мачка Hammock : мачките сакаат да скокаат на високо земјата.Мачката ѕид отпадоци промовира мачка е природно движење импулс, дава одмор платформа, и може да издржи тежина од околу 15kg.Безбедност Материјал : цврсто дрво и коноп јаже се многу издржливи.Површина е мазна и ќе не им наштети на домашните миленичиња при играње.Поддршка Машина за Миење : Ткаенина може да биде лесно да се отстрани за перење, кој помага да се заштеди време.Лесно да се изгради и да ја инсталирате : Ние се одликува со сите завртки со нерѓосувачки челик материјал и пред-drilled сите дупки за инсталирање, многу лесен за употреба.Убава Дрво Мачка Полица : големината е околу 58*45*20cm/22.83*17.72*7.84 инч, пакетот содржи мачка ѕид платформа, монтажа додатоци проширување завртки, навртки и dowels.Стилски нов преземе во врска мачка мебел, ова hammock придава директно на ѕидот.Тоа овозможува вертикална простор за вашата мачка да костур, нап, и да се види на around Why Дали Треба Мачка Hammock?Исто како и луѓето, мачките сакаат да им биде удобно.Но, дури и ако купите најлуксузните милениче кревет околу, може да оди целосно неискористени од вашиот кожен пријател.Зошто?Многу мачките не сакаат да спие на подот и сакаат покачен кревет.Пријатна hammock им дава чувство на безбедност и статус.Со Ѕид-Монтирани Hammock, вашето милениче ќе уживаат во нивната дремење, како никогаш досега!На покачена дизајн обезбедува тие да се чувствуваат безбедно и заштитени,овозможувајќи им да спијат повеќе мирно.Спецификација : Материјал : Цврсто дрво, Коноп rope Size : околу 58*45*20cm/22.83*17.72*7.84 inch Weight : за 2.1 kg Bearing тежина : околу 15kg Packing : boxes Packing Листата : 1 PCS*Мачка Hammock Tips : ве Молиме да се разгледа големината пред купување за да се осигура дека вашето домашно милениче има соодветен кревет.Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.

Material:
Solid wood, Hemp rope
Size:
about 58*45*20cm/22.83*17.72*7.84inch
Weight:
about 2.1kg
Bearing weight:
about 15kg
Packing:
boxes
Packing List:
1PCS*Cat Hammock :
Please consider the size before purchase to ensure that your pet has a suitable bed. :
Please allow 1-2 cm error due to manual measurement. :

Избор на купувачот..