• Ново
shamjina Транспарентен Салон Пред Чипка Перики Лепак Лепило 1.34 Оз + 30ml Лепак Смена - Јасно, 38ml
zoom_in

shamjina Транспарентен Салон Пред Чипка Перики Лепак Лепило 1.34 Оз + 30ml Лепак Смена - Јасно, 38ml

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Специјално формулиран за сврзување коса замена систем за кожата и скалпот.Тоа е истражуван и тестирани за да се осигура безбедноста, висок квалитет и перформанси.Не латекс, груби растворувачи или токсични состојки, наменета за осетлива кожа и на главата.кога отстранување на вашиот hairpiece, користете кожата-безбедно лепило растворувач – како триење на алкохол, тоа може да резултира во помалку иритации на кожата.Со оваа обврзница, нема потреба да се грижите за вашата коса систем се движат или испаѓање поради кожата масла или влага.вашата коса ќе изгледа и се чувствува како природни што е можно!.Безбедни за употреба на поли и чипка коса производи, невидлива по апликацијата.Овој невидлив сврзување го прави вашиот косата имаат природен изглед, никој не ќе знае вашите тајни.Специјално формулиран за лицата со мрсна scalps, висока влажност и тешки потење состојба да ви даде неколку недели на грижете се-слободен задржете.

Избор на купувачот..