• Ново
Сонце (2 Парчиња) Двојно Двострано Перика селотејп се Тркалаат 1/2 x 3 Метри Направен во САД (се Држи)
zoom_in

Сонце (2 Парчиња) Двојно Двострано Перика селотејп се Тркалаат 1/2 x 3 Метри Направен во САД (се Држи)

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Светло, тенка лента која има како Hoover Браната.Може да обезбеди 4+ недели на рок-цврсти чекање и пркоси на дефекти со леснотија.Неверојатно лесен и удобен на скалпот.Не само што оваа лента се фалат со неверојатно високи капи, тоа е исто така прилично лесен-за-да се исчисти. 2 пакување од 1/2" x 3yrd ролни.Без разлика каков тип на коса замена систем што го користите, имаме совршена лента лепило за вас.Ние нудиме 11 различни лепило toupee лента ролни уникатно дизајнирани за различни коса замена систем бази и саканата должина на абење.

Избор на купувачот..