• Ново
SOULBUTY Гватемала Знаме 3x5 Отворен и Затворен, за во Автомобил, за Ѕид, Двојно Stitched, Полиестер, со Месинг Grommets
zoom_in

SOULBUTY Гватемала Знаме 3x5 Отворен и Затворен, за во Автомобил, за Ѕид, Двојно Stitched, Полиестер, со Месинг Grommets

DEN 525.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ】 Овие знамиња се направени на премија од 100% полиестер, кој не е само светла и живописни, но, исто така, има голема издржливи. 【ИСЧЕЗНАТ ОТПОРНИ】 Нашите знамиња се обоена со животната средина-пријателски dyestuff.Бојата е многу остри и јасни, отпорни на UV бои, ветер, дожд и силен сонце времето. 【ИСКЛУЧИТЕЛНА ПОЈАВА】 Двојно stitched сите околу работ и да се зајакне со платно насловот и 2 месинг grommets, што значи дека се силни и издржливи. 【ОДЛИЧНА ДЕКОРАЦИЈА】 Совршен тематските декорации партија.Овие знамиња се големи партии, спортски настани, фестивали, хорови и маса декорации, и вие исто така може да се стави знамето во дворот, автомобил, ѕид, градина, игралиште, цвет тенџере, а повеќе за прикажување. 【ОДЛИЧНА УСЛУГА】 SOULBUTY навистина се грижиме за услуги на клиентите&сакате да ви понуди голем шопинг искуство.Ние обезбедуваме 90-ден гаранција, доколку постои било каков проблем со знамето, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нормално, вие ќе добиете во рок од неколку дена.Ве молиме секогаш се обрне внимание на вашата логистика информации, така што нема да пропуштите време на испорака.

Избор на купувачот..