• Ново
Ми Треба за Просторија Полна со Огледала, Па јас Може да Биде Опкружен со Победниците на Знаме,3x5 Нозе Банер,Смешни Постер Трајни Човек Пештерата Ѕид Знаме со Месинг
zoom_in

Ми Треба за Просторија Полна со Огледала, Па јас Може да Биде Опкружен со Победниците на Знаме,3x5 Нозе Банер,Смешни Постер Трајни

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

⛳[Ми Треба за Просторија Полна со Огледала, Па јас Може да Биде Опкружен со Победниците знаме] Голема големина 3x5 нозе/90x150 cm ова знаме.Оваа прекрасна забавна реклама е добра за колеџ dorm соба оркестарот, дома, спална соба, спорт, партии, fraternities, на плажа, во средно училиште, подароци, декор, патување, снимање, настани, фестивали. ⛳[Високо квалитетни материјали] : Направена на квалитетен и издржлив полиестер платно ткаенина, го осигурува има многу долг живот за користење на било weathers.УВ исчезнат отпор, водоотпорен, лесни, а тоа е екран-печатени и единствено еднострана со јасна и светла слики, писма од друга страна се укине. ⛳[Пријателски & Шарени Дизајн] : има 4 месинг grommets кои обезбедуваат smart опции за предавање или поддршка за луѓето, и бидете сигурни дека знамето е издржлив и силен.Бојата на знамето е светли, живописни, енергичен, младешки, и прекрасна.Користејќи напредна технологија на печатење, така што сликите на знамиња се многу јасни, и нема боја исчезнува. ⛳[Погоден за луѓето и место совршено] : одлична знаме/банер/постер/подарок за студентите, спортски тимови, колеги, пријатели, соученици, татко, син, дедо, семејство, организација, корпорација, деца, возрасни, млади, млади луѓе, итн.И тоа е убав прилог во училиштето, училницата, дом, градина, спорт, игри, отворен, затворен, состаноци, средби, свадби, активности, ученичкиот дом, канцеларија, да се патува, да се применат, качување, итн. ⛳[Врвен Изработка] : Нашата знамиња имаат добра крои сите околу рабовите.Што го прави neater и поубава.Покрај тоа, одлична изработка е во можност да ги споделите со знамето имаат подобра издржливост.

Избор на купувачот..