• Ново
Мини Жица Stripper, Жица Stripper Практична Алатка за Следење Линија за Телефонска Линија
zoom_in

Мини Жица Stripper, Жица Stripper Практична Алатка за Следење Линија за Телефонска Линија

DEN 165.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Широк Спектар на Апликации : Многу погодна за CAT5, CAT5e, CAT6 податоци кабли.Кора на извртени пар во UTP/STP податоци кабли и жици.Едноставна Безбедно : Мини жица strippers се едноставен и безбеден за употреба и може да притиснете надолу жиците на модуларни конектори.Лесна за Носење : Компактен и лесен, лесен за носење, стручни и практични crimping tools.Обемот На Примена : Телефонска Линија, Reticle, Мониторинг Линија.Целосно ќе ги задоволат вашите потреби.Висок Квалитет Crimping : Интегрален заклучување само ослободување механизам, дури и ако се повтори crimping, исто така, може да се обезбеди висок квалитет crimping ефект.

Избор на купувачот..