• Ново
Виена® Говедско месо Poppyseed Жешка Куче Бухти (5.75) 120 count
zoom_in

Виена® Говедско месо Poppyseed Жешка Куче Бухти (5.75) 120 count

DEN 1434.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Класичен Виена Говедско месо Poppyseed Бухти да се направи Виена Говедско месо Чикаго-Стил Жешка Куче или полски Колбас.Автентични Жешка Куче Стојат пунџа да се одржи, кога варен или загрева.На автентична, оригинална Чикаго-Стил Жешка Куче Popyseed пунџа направени за Виена, од страна на Плазма/Алфа Печење. 120 Poppyseed бухти по случај. 12 кутии со 10 бухти по кутија.Пар со било Виена Говедско месо колбаси објект се продаваат на за класичен сендвич.Познатиот Виена Говедско месо Poppyseed пунџа да се одржи, кога варен или загрева.Само додадете Виена Говедско месо колбаси заедно со класичен мирудии (жолта сенф, сецкани кромид, исечени домати оптоварување, светли зелени мезе, кисели краставички, и спорт пиперки) за вистински Чикаго-Стил жешка куче или полски Колбас.Направен во Чикаго за Виена Говедско месо со Плазма е/Алфа Печење.

Избор на купувачот..