• Ново
PrimaPhoto PHTRBRD Опрема Патник Голема Tripod (Црвено)
zoom_in

PrimaPhoto PHTRBRD Опрема Патник Голема Tripod (Црвено)

DEN 1799.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Поискршена топката главата со независни пан заклучување.Нога да monopod.Телескопски центар колона.Нога агол селекторите.Пресврт нога се заклучува.Големите Патување Комплет Tripod обезбедува одлична комбинација на квалитетни материјали, трајни изградба и големи функции, со минимална стапало.Одлично за било каков вид на камера од CSC за dslr фото со големи објективи, дополнително исто така се конвертира една нога во monopod да ви обезбеди максимална флексибилност за време на снимањето.Практичен и удобен кеси се вклучени во полето за да лесно може да го носи вашиот поддршка насекаде.Технички Спецификации : 5 Дел; Максимална висина 53.9"; Минимална Висина 16.5"; Максимално оптоварување 17.6 lbs. ; Тежина 3.64 lbs.

Избор на купувачот..