• Ново
Coppertone Деца Близнак Pack Сончање Континуирано Спреј заштитен фактор 50, Близнак Pack 5.5 оз Секој (2)
zoom_in

Coppertone Деца Близнак Pack Сончање Континуирано Спреј заштитен фактор 50, Близнак Pack 5.5 оз Секој (2)

DEN 191.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

#1 Педијатар Препорачува Бренд.Останува на силни кога децата да играат.Широк спектар за заштита гарантирана да се запре до 98% од штетните УВ зраци.Отпорен на вода (80 минути).Вклучува две 5.5 Унца заштитен фактор 50 Сончање Спрејови.Coppertone е од #1 педијатар препорачува бренд на очила.На заштитен фактор 50 широк спектар на очила останува на силни кога децата да играат и е загарантирана да се запре до 98% од штетните UVA/UVB зраци.Тоа е специјално развиени за активни деца, е дерматолог тестиран, и е отпорен на вода (80 минути).

Избор на купувачот..