• Ново
Алтернативи Замена Џет Совети Стоматолошки Вода, Џет Млазницата Додатоци Компатибилен со waterpik Wp-100 Wp-450 Wp-660 Wp-900
zoom_in

Алтернативи Замена Џет Совети Стоматолошки Вода, Џет Млазницата Додатоци Компатибилен со waterpik Wp-100 Wp-450 Wp-660 Wp-900

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★ Непобедлива - Високи перформанси се Справи со Собранието Комплет за вашето Орално Irrigator. ★ Мала инвестиција, Врв перформанси - Ние препорачуваме менување на вашиот Справи со Собранието Комплет и вода совети на секои 18 месеци да се одржи вашата irrigator е максимална ефикасност. ★ Замена на Црево/Справи Собранието Кит /се Справи со комплет за поправка Ултра Вода Flosser Wp100 Wp-450 Wp-660 Wp-900 WP-100. ★ Компатибилен со waterpik - WP-100 WP-450 WP-660 WP-900. ★ Она што Ќе Добиете - 1 X справи/се црево собранието комплет ,еко-пријателски пакување ,и 3-месечно пријателски услуги на клиентите.

Избор на купувачот..