• Ново
Minyangjie Мобилен Телефон на Поправка Делови Замена 2 SIM Картичка Фах + Micro SD Картичка Послужавник за Huawei Уживаат 8 Плус(Црн) (Боја : Розова)
zoom_in

Minyangjie Мобилен Телефон на Поправка Делови Замена 2 SIM Картичка Фах + Micro SD Картичка Послужавник за Huawei Уживаат 8 Плус(Црн)

DEN 1528.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Замена на SIM Картичка Фах Држачот.Мобилен Телефон SIM Картичка Конектор.Moblie телефон SIM Картичка Читателот.Слотот за SIM Картичката.Картичка Штекер.Професионална и 100% Висок Quality1. 2 SIM Картичка Фах + Micro SD Картичка Послужавник за Huawei Уживаат 8 Плус. 2. Замени скршен или нефункционален еден. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Избор на купувачот..