• Ново
Afeax SIM Картичка Фах Замена Компатибилен со iPhone XR 6.1 Инчи (Црвена) со Pin на Sim-Картичката (Една Картичка Верзија
zoom_in

Afeax SIM Картичка Фах Замена Компатибилен со iPhone XR 6.1 Инчи (Црвена) со Pin на Sim-Картичката (Една Картичка Верзија

DEN 117.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ОЕМ Sim картичка фах слот Замена вклучува Sim Картичка Фах Отворете го Исфрли Pin.Компатибилност : само Компатибилни со i Phone XR 6.1 инчи Еден Картичка Фах Верзија A1984 A2105 A2106 A2108,ве Молиме проверете го Бројот на Моделот на вашиот уред пред да се купување на овој Објект.Ќе најдете го Бројот на Моделот во прилагодувањата или на вашиот уред.Лесен за Инсталација : Точни Замена дел се користи за да се Замени скршен оштетени дел!Совршено се вклопуваат.Вие не треба Техничар да го направи тоа.Ние обезбедуваме 1 година гаранција,било проблем слободно да ни e-mail за да добиете замена или враќање на средствата.Сите делови се внимателно проверени пред пратката,објект на Залиха!.Пакет : 1 BUC Sim Картичка Фах+1 BUC Ejector.

Избор на купувачот..