• Ново
Moen 137488BG Туширање Акк - Core Туш Рака Прирабница, Брусен Злато
zoom_in

Moen 137488BG Туширање Акк - Core Туш Рака Прирабница, Брусен Злато

DEN 636.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СЕКОЈДНЕВНИОТ ЛУКСУЗНИ : Брусен Злато заврши додава еден допир на софистицираност на секоја соба.ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : Вистински Moen дел дизајниран да се направи секој ден малку полесно.КООРДИНИРАЊЕ КОЛЕКЦИЈА : Координира со други производи кој Moen е Бранеа Злато заврши.Направи модерен изјава со неочекуван допир на злато во кујната или бања.Со години, Moen е познат за иновативен дизајн, исклучителна убавина и поедноставен стил, и Moen е Бранеа Злато заврши не само тоа со еден столетните уште мода напред присуство.

Избор на купувачот..